Rodinné právo

Nabízíme možnost zastupování ve sporném i nesporném (tzv. rozvod na základě dohody) rozvodovém řízení, jakož i řízení o výchově dětí (svěření nezletilého dítěte do výchovy) a řízení o stanovení výše výživného (výživné na zletilé i nezletilé dítě, výživné pro rozvedeného i nerozvedeného manžela). Pro klienty, kteří uvažují o uzavření manželství, připravíme tzv. předmanželskou smlouvu. S rozvodem manželství máme zkušenosti, obratem vám vypracujeme žádost o rozvod – formulář ušitou na míru vaší aktuální situaci.

Žádosti o rozvod

Specializujeme se na problematiku rozvodů. Ať už se jedná o sporné či nesporné rozvody, obraťte se na nás. Pomůžeme s žádostí o rozvod, poskytneme zastupování v rozvodovém řízení a vypořádání majetku ve společném jmění manželů. Veškeré právní kroky provedeme v souladu s platným Novým občanským zákoníkem.

Vypořádání společného jmění manželů

Kontaktujte nás a my Vám zařídíme napsání dohody o vypořádání společného jmění manželů i zastupování v soudním řízení o vypořádání majetku. Z mnohaletých zkušeností umíme řešit komplikovaná vypořádání majetku, jejichž obsahem jsou nemovitosti, obchodní společnosti, cenné papíry a další majetek.

Péče o dítě

Do rodinného práva spadá i řízení o úpravě poměrů k nezletilým dětem. Náš právník vám poskytne právní pomoc v oblastech svěření nezletilého dítěte do výchovy i osvojení nevlastního dítěte. Dále vás zastoupíme u řízení o stanovení výše výživného. Pomůžeme získat výživné na zletilé i nezletilé dítě, výživné pro rozvedeného i nerozvedeného manžela.

Napsání předmanželských smluv

Pro klienty, kteří uvažují o uzavření manželství, připravíme předmanželskou smlouvu, ve které upravíme majetkové vztahy budoucích manželů. Kontaktujte nás pro více informací.